Anasayfa / Dekorasyon / Bahçe ve Balkonlar İçin Beşik Yataklar

Bahçe ve Balkonlar İçin Beşik Yataklar

Merhabalar ısınan havalarla birlikte bahçe ve balkon sezonunu da açmış bulunuyoruz, yeni yeni vitrinlerde ve yapı marketlerde boy göstermeye başlayan beşik yataklar geniş balkon ve bahçeli evler için hem ideal, hem de rahat bir seçim olacağına inanıyoruz.

İsterseniz tek başınıza sere serpe uzanıp kitap okuyacağınız gibi isterseniz de aile bireyleri ve arkadaş gruplarınızla eğlenceli zaman geçirmek için iyi bir alternatif. Puf puf yastık ve minderleriyle size konforlu bir dinlenme alanı sunan beşik yatakları gelin biraz daha yakından inceleyelim.

Kafes biçimindeki beşik yatağın en güzel detayı hasır ile küre biçiminde olması, böylelikle güneşten korunacağınız gibi rüzgarı da bir nebze olsun önleyecektir. Ayrıca bebeği olan aileler için de iyi bir seçimdir, zira son derece emniyetli olan beşik yatakta keyhifle dinlenebilirsiniz. Yumuşak minderi ve çoklu yastıklarıyla dinlenme köşesi olarak da kullanacağınız beşik yataklar vazgeçilmeziniz olacak türden.

bahçe için dinlenme alanı

Folluğu ve yumurta sepetgini andıran orijinal tasarım beşik yatak eğlenceli dakikalara ev sahipliği yapacak. Çepeçevre hasır ile sıcak bir ortam sağlayacağınız mizahi yönü yüksek tasarımın içinde de pek çok minderi bulunuyor. Aile bireyleri için çok iyi bir atmosfer sunmasının yanında şık tasarımı ile de fark yaratabilirsiniz. Minderlerinin fermuar bulunuyor, bu da size yıkamada büyük kolaylık sağlayacak.

bahçe için eğlenceli koltuklar

Son model ise daha ziyade sandalye ile koltuk arası sade ve şık bir yatak olarak karşımıza çıkıyor. Yine hasır ile harmanlanan manzara izlemek ve çay saatleri için size yüksek konfor sunan modeli balkonlarınızda da kullanmanız mümkün. Yeni yeni yapı marketlerde yerini alan bu kullanışlı modeller evinizin havasını değiştireceği gibi kaliteli zaman geçirmeniz için de sıra dışı ve farklı bir seçim olabilir. Dinlenmenin en iyi halini sunduğumuz beşik yataklardan bir kaç örnek sunduk zevkinize uygun olanı seçmek de elbette size kalıyor. Görüşmek üzere hoşça kalın…

bahçe ve balkon için aile koltukları

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir