Anasayfa / Dekorasyon / Salonlar İçin Puf Sehpalar

Salonlar İçin Puf Sehpalar

Orta sehpaya ihtiyacı olan ama kullanmasını sevmeyen, ya da dar alanlarınızı daha kullanışlı hale getirmeye çalışan bayanlara aslında uzun zamandır olan ancak pek de rağbet görmemiş yaratıcı bir fikirle devam ediyoruz. Puf sehpalar hayatınızı kolaylaştırmak için üretilmiş ürünlerin belki de en başında gelse de biraz örselendiğini kabul etmek gerekir.

Her türlü amacınıza hizmet etme potansiyeline sahip modeli dilerseniz oturmak, ayaklarınızı uzatmak ya da sehpa olarak kullanabilirsiniz. Bol misafirli evler için de son derece akılcı bir çözümdür puflar. Gelelim sezon renklerine, elbette koltuk takımınıza uygun renkler seçebileceğiniz gibi her renge uyum sağlayan krem, kemik tonlarının yanında odaya canlılık katmak için mavi ve pembe tonlarını da keyifle tercih edebilirsiniz.

Çok minik ayaklara sahip olan puf lacivert kadife kumaştan dizayn edilmiş. Silinebilir ve dayanıklı bir döşeme tercih ederseniz daha uzun ömürlü kullanmanız mümkün. Daire biçimindeki pufa aynı kumaştan tasarlanmış yastıklar eşlik ederken eve uyum göstermesi kolaylaştırılmış. Eğer sade bir salona sahipseniz bu tarz renkli ve canlı bir model ile odanızı canlandırın.

salon için lacivert puf modeli

Salon ile aynı tonlarda olan krem rengi puf modeli biraz daha klasik çizgilere sahip. Kare olan ve ayakları ahşap model diğer puf örneğine oranla daha yüksek. Üzeri düğme detaylı olduğu için yiyecek ve içeceklerinizi tepsi ile pufun üzerine koymanızı öneririm. Yumuşacık yapısı ile keyifle ayaklarınızı uzatacağınız ve aşırı misafir yüklemesinde her yönü ile %100 faydalanacağınız şık bir model. Kullanmayacağınız zaman odanın bir köşesine çekmeniz yeterli.

salon için puf modelleri

İşte benim favori modelim, ikili puf seti daha geniş alanlar için tasarlanmış. Elbette dilediğiniz sayıda alma imkanınız var ancak ikili kombin bir harika olmuş. Zemine yapışık model yine klasik düğmeli, kumaşının dokusu kadife ve inanılmaz güzel bir renge sahip. İki pufu birleştirerek yatacak alan bile oluşturmanız mümkün, eğer dar alanlarda sehpa ve oturma ihtiyacınız varsa bu puflar tam size göre bizden söylemesi, görüşmek üzere hoşça kalın…

salon için puf önerileri

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir