Anasayfa / Dekorasyon / Banyo İçin Duş Örnekleri

Banyo İçin Duş Örnekleri

Merhaba evde yaşanan en büyük sorunlardan biridir duş başlığının yeterince su akıtmaması. Dar bir alandan suyu püskürttüğü için zaman zaman delme duygusunu da ayrıca yaşatır, gözünüzü karartıp yeni bir duş sistemi edinmeye karar verdiyseniz çok doğru bir sayfadasınız.

Biraz maliyetli olsa da mükemmel duş seçeneklerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyorum, tabi bu noktada tesisatınızın yeni yada iyi iş görmesi çok büyük önem taşıyor. Aksi halde tazyikli gelmeyen su, duş başlığınız ne kadar iyi olursa olsun iyi bir sonuç vermeyecektir.

Duş esnasında sürekli yere düşen hortumlu duş başlıkları sizi de delirtiyorsa işte size harika bir çözüm önerisi; Tavana monta edilen ve spotlarla desteklenen duş size kaliteli ve relaks bir banyonun garantisini verir nitelikte. Oldukça geniş bir alana su püskürtme özelliği sayesinde daha kısa zamanda işinizi halledeceğiniz gibi mutlu bir şekilde banyodan çıkmanıza da sebep olacak.

banyo için duş başlıkları

Sıradaki duş örneğinde ise banyonun pek çok noktasından su püskürtme özelliği olan ve istediğinizi açma özgürlüğüne sahip olduğunuz sizi şımartacak başka bir modelle devam edelim. Duş almanın en iyi yönlerinden biri sıcak ve tazyikli su’dur. Bu sistem size istediğiniz her şeyi sunmakla beraber şık dizaynı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Tavanda çapraz içi duşun yanında, tavanda ve duvarlarda da desteklenen duş ile banyo yapmak çok daha keyifli olacak.

banyo için duş modeli

Tavana plaka şeklinde asılan ve yağmuru sevenler için muhteşem bir duş modeli ile devam ediyoruz. Sade çizgilerden oluşan banyo duş başlığı ile hareketlenmiş. Oldukça romantik görünen tasarım ile duştan çıkmak istemeyeceğinizden eminim, tüm olumsuz enerjiniz suyla birlikte akıp gidecek. Daha bakarken bile bu kadar etkileniyorsanız bir de duşu kullandığınızı düşünün. Orijinal ve yaratıcı bir fikir olmuş. Görüşmek üzere hoşça kalın…

banyo için duş modelleri

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir