Anasayfa / Dekorasyon / Gardırop Ayakkabılıklar İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Gardırop Ayakkabılıklar İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Her evin ortak sorunudur yetmeyen dolaplar, sığdırılamayan eşyalar. Özellikle ayakkabıları nereye koyacağımız düşüncesini neredeyse herkes yaşamıştır, bir de misafirlerin gelişi ile bu durum bazen işkence halini alabiliyor. Bu gibi can sıkıcı durumlar için size gardırop formundaki ayakkabılıkları öneririm. Hatta önermekle kalmaz bu alanda bir sayfa bile hazırlarım.

Kalabalık ve çok sayıda ayakkabı sahibi olanların imdadına yetişen gardırop modelleri ile ayakkabı sıkıntısından kurtulacaksınız. Üstelik içini de ilave raf sistemleri ile ihtiyacınıza uygun düzenlemeniz de çok basit, hemen belirtelim bu yıl mobilyada beyaz çok moda çok trend. Hazır da alsanız, kişiye özel yaptırsanız da bu detayı göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Altı kapaklı gardırop ayakkabılık tam da ihtiyacınıza yönelik tasarlanmış bir modeldir, tavandan zemine kadar olan modelin öyle hantal olduğuna bakmayın. Giriş ve koridolarınız da çok da fazla yer kalpamayacağından eminiz. Bu model daha ziyade geniş girişler için tasarlanmış bunu da kesinlikle unutmamak lazım. Ev terliği, yazlıklar, kışlıklar… Her şeyi içine doldurun, bırakın dağınıklık kapalı kapıların ardında kalsın.

beyaz mobilya gardrop ayakkabılık

İki kapaklı klasik mobilya gardırop modeli daha küçük alanlar için düşünülmüş. Kapakları klasik ahşap rengi olan, iç kısmı ise beyaz eğik raflı gardırop ayakkabılık ile ortalıkta dolaşan kirli ayakkabılarınıza elveda diyeceksiniz. Yarı mat parlaklığa sahip kapakların tutma sapları da oldukça yenilikçi ve modern. Kapı önünde yığılan ayakkabılara artık son.

klasik mobilya ayakkabılık

Yine klasik renklere sahip mat gardırop ayakkabılık son derece kullanışlı ve ergonomik bir tasarım. 90 derece dönen metal raf sistemi ile ayakkabılığın iki tarafını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depolama alanını iki katına çıkaran avantajlı dolap ile yer kaplamadan çok fazla ayakkabı sığdırabilirsiniz, küçük ve dar alanlar için süper bir seçim olacak gardırop modelinden mutlaka edinmelisiniz. Görüşmek üzere hoşça kalın…

b52e61e80312fcc1424353dfd58103b8

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir