Anasayfa / Anne / Çocuk / Bebeğe Hazırlık / Şık Tasarımlı Bebek Beşikleri

Şık Tasarımlı Bebek Beşikleri

Bebek bekleyen aileler için orijinal tasarımlı bebek beşiklerini araştırdık, ve gerçekten çok ilginç modelleri bir araya getirdik. Ahşabın marifetli ellerde nasıl şekillendiğini görmek için modelleri incelemeniz yeterli olacaktır. Doğal dokusu bebeğinizin sağlığını etkilemeyeceği için beşik alırken önceliğiniz ahşap ve kimyasal içermeyen malzemelerden yapılmış ürünler tercih edilmelidir.

Hemen hemen bir yaşına kadar kullanım süresi olan beşikler yatağınızın yanına koymak için size ekstra avantaj sunar. Her defasında yataktan kalkıp odasına gidip gelme derdine son veren beşiklere dilerseniz ilave olarak cibinlik de ekleyebilirsiniz, sinek ve benzeri böcekleri büyük ölçüde engellemiş olursunuz.

Ay şeklindeki beşiğin ahşap dokusu bozulmadan ham haliyle dizayn edilen ve üzerinde minik yıldız detayları bulunan model gayet şık ve özel bir tasarım. Fotoğraftaki minderlerden de anlaşılacağı üzere bir erkek bebek odası olan ve ledlerle ışıklandırılan model gayet sade ve şık.

ay figürlü beşik modeli

Galerinin tartışmasız en ilginç modeli bu olsa gerek, kayık figürlü ve sallanma özelliği bulunan beşik vernikli ve ışıl ışıl. Her yere sığdıracağınız kadar küçük ve kullanışlı modelin geniş ayakları sayesinde bebeğinizi güvenli bir şekilde uyutabileceğiniz bol vernikli koyu renk beşiği bulamasanız da yaptırmanızı öneririm.

kayık figürlü beşik modeli

Geleneksel bir beşik modeli ile kapanışı yapmak istiyorum, tavana monte edilen ve bir kez salladıktan sonra uzun bir süre sallama gereği olmayan annelerin imdadına yetişen, ve nesillerdir kullanılan modelin daha modernize edilmiş hali ile hala piyasada olduğunu görmek hayli şaşırtıcı. Üzerinde cibinlik detayı bulunan sade model uzun gecelerde kurtarıcınız olabilir.

salıncak beşik modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir