Anasayfa / Dekorasyon / Sıra Dışı İnci Kolyeler

Sıra Dışı İnci Kolyeler

Asaletin simgelerinden biri olduğunu düşündüğüm inci’nin sokak modası havasındaki yeni tasarımları sizin de ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Farklı boylardaki incilerin bir araya gelmesi ile oluşan çılgın ve havalı modelleri beğeneceğinizi umuyorum.

Son zamanlarda ekru renk incilerin öne çıkışı ile galeride biz de ekru renk incilere yer verdik. Radikal modeller ile hem asil hem de sokak ruhu taşıyan biraz da bakış açınızla ilgili olan kolyeleri beğeninize sunmaktan mutluluk duyuyorum. Biraz inci ve biraz hayal gücü ile siz de kendi tarzınıza uygun tasarımlar yapabilir, orijinal bir kolye sahibi olabilirsiniz.

Klasik modelin yanı sıra asi bir duruşa da sahip olan model farklı boy ve şekillerdeki incilerin bir araya gelmesi ie oluşturulmuş. Ekrunun en güzel hali kuşkusuz bu incilerdir, günlük olarak kullanacağınız gibi abiye aksesuarı olarak da şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Çok beğenip de nereden bulacağım düşüncesine kapıldıysanız merak etmeyin, farklı boylardaki tekli kolyeleri birleştirip böyle bir model yapabilirsiniz.

abartılı inci kolye modeli

Çok sade bir abiyeniz mi var? Yada aynı elbiseyi giymek zorunda mısınız? Üzülmeyin bu tarz yaratıcı fikirler olduğu sürece basit önerilerle kıyafetlerinizi yenilemek mümkün. Mini bir panço gibi örülen inciler ile elbisenizi yenileyeceğiniz gibi derin dekoltelerinizi de belli etmeden kapatmış olacaksınız. Bence son derece yaratıcı olan modeli sık kullanılanlara ekleyin, bir gün mutlaka lazım olacaktır.

gösterişli inci kolye modeli

İşte size farklı formlardaki incilerle dizayn edilmiş sıra dışı bir model daha, rönesans figürlü broşları ile asil incilerin bir araya gelmesi ile dizayn edilen kolye genç kızlara göre tasarlanmış. Özel günlerde kullanacakları model ile hem yaşlarına uygun bir aksesuar kullanmış olacaklar, hem de şıklığını koruyacaklar. Çekmecenizde mutlaka olması gereken bir model olduğunu düşünüyorum.

şık inci kolye modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir