Anasayfa / Dekorasyon / Yaratıcı Fikirler; Ev İçin Gizli Bölmeler

Yaratıcı Fikirler; Ev İçin Gizli Bölmeler

Evinizde gizli bölmeler yapmak hem değerli eşyalarınızı güvende tutar hem de tereddütsüz tatile gitmeniz için olanak sağlar. Yalnızca değerli eşyalar değil, evrakları muhafaza etmenin de en akıllı yoludur. Güvensizlikten ziyade kendinizi garantiye almanın basit ve pratik yolu olan evinizde gizli bölme yapma fikri sizi hemen ürpertmesin.

Basit ve çok fazla kırıp dökmeden yapacağınız, en önemlisi ise düşük bir maliyetle yapacağınız bölmelerin çok işe yarayacağından eminim. Ayrıca hurçluk orak da kullanacağınız çeşitli ve pratik bölmelerle hayatınız kolaylaşacak, gelin gizli bölmeden kastımız neymiş daha detaylı anlatalım.

Pencere mermerinin altına gizlenmiş ve anlaşılması imkansız olan çekmece ile her türlü eşyanızı kolay bir şekilde güvenle saklamanız mümkün. Basit çekmece mantığı ile yapılan ve son derece kullanışlı olan gizli bölme sizi çok masrafa sokmayacak türden, aklınızda bulunması ve uygulanması gereken güzel bir fikir.

evinizde gizli bölme yapın

Duvara monta edilmiş minik dekoratif bir ahşabın gizli bir bölme olacağı kimin aklına gelir ki? Evin bir parçası olarak görünen ve çevirme mantığı ile açılan bölmeye her türlü ziynet eşyanızı ve paranızı gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Kimsenin dikkatini dahi çekmeyecek bu minik kutuya güvenle eşyalarınızı bırakıp tatile veya dışarı çıkabilirsiniz.

gizli bölmelerle evinizde eşya saklayın

İşte size gizli bir yüklük, ayak altında dolaşan eşya ve yorganlara son verecek ve kesinlikle evinizde yer kaybı yapmayacak merdiven arasını değerlendireceğiniz mantıklı bir yüklük olmuş doğrusu. Doublex evde oturanlara özel yapılmış tasarım pratik fikirlerin içinde en parlağı diyebiliriz. Eşyalarınızı kirden ve tozdan muhafaza edecek merdiven arası yüklük işinizi çok kolaylaştıracak.

merdiven arası gizli bölmeler

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir