Anasayfa / Moda / Vücudunuzu Daha Kıvrımlı Gösterecek Stil Önerileri

Vücudunuzu Daha Kıvrımlı Gösterecek Stil Önerileri

Zayıf olmak çoğu kadının hayali olsa da, düz olan bir vücut pek de arzu edilmez. Siz de eğer erkeksi, düz kalçalardan ya da yok olmuş bir bel oyuğundan şikayetçi iseniz, vücut tipinizden hayıflanmak yerine, o dilediğiniz kum saati görünümüne hemen ulaşmak için bu 4 stil önerisini uygulayın.

-Desenli Elbiseler

Büyük desenli elbiseler, illüzyon yaratır ve sizi olduğunuzdan çok daha dolgun gösterecektir. Özellikle de yan kısımları koyu renk olacak bir şekilde 2 parçalı ve vücudu saran ve vücuda yapışan bir elbise tercih ederseniz, bel bölgeniz çok daha ince ve kalçalarınız daha dolgun görünür.

kıvrımlı

-Belden Büzgülü Elbiseler

Belden büzgülü olan A tipi elbiselerle kalçalarınızın zayıflığını saklamanız da mümkündür. Bu tip elbiseler, belinizi sarar ve bu bölgeyi de ince gösterirken, diz boyunda ya da daha uzun tercih edeceğiniz büzgülü etekleri ile kalçalarınızı daha geniş gösterir.

Yine de çok daha fazla dolgunluğa ihtiyaç duyuyorsanız eğer, elbisenin içine bir etek daha giyebilirsiniz!

-Kalem Etekler

Vücuda tamamen yapışan kalem etekler, kum saati şeklindeki görüntüyü elde etmek için vazgeçilmezdir.

Yüksek belli ya da bel bölgesi kemerli olan kalem etekleri tercih edersiniz eğer, belinizi daha da ince gösterebilmeniz mümkün. Aynı zamanda bu zarif etek modeli, erkeksi ve düz bir vücuda sahip olanlar için oldukça feminen bir görüntü sağlar.

stil

-Destekli İç Çamaşırları

Her tür giysi ile tercih edebileceğiniz destekli sütyenler, hatta destekli külotlardan bile bahsedebiliriz. Bu tür çamaşırları, tüm iç çamaşırı mağazalarında veya internette bulabilmeniz mümkün.

1-2 bedene kadar büyütebilme özelliğine sahip olan bu iç çamaşırları ile giymek isteyip de giyemediğiniz bütün kıyafetlerle harika görünebilirsiniz.

 

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir