Anasayfa / Dekorasyon / Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modelleri

Küçülen evlerle birlikte amerikan mutfak modelleri yine gündeme geldi, yoğunlukla kullanılan bu tarz için bizim de birkaç tane örnek model mutfağımız bulunuyor elbette. Mutfak mobilyasında trend renk lake kahve rengi dolaplardır, zaten lake oluşu bile güzel olan dolapların kahve rengi ile birleşmesi sonucu ortaya çıkan havalı ve parlak dolapların seyrine doyamayacaksınız.

Amerikan mutfaklarının en modern ve şık halini göreceğiniz modeller göz kamaştırıyor, ayrıca bu tip açık mutfaklarda çoklu dolap olmazsa olmazlar arasında zira ani gelen misafirlere kötü bir durumda yakalanmamak adına tezgahlarınızın sürekli açık olması gerekiyor. Dolayısı ile ortalıkta duracak bir baharatlık bile kötü bir görüntüye sebebiyet verebilir.

Kahve rengi çizgili lake mobilyadan dizayn edilen mutfakta ilk dikkat çeken detay dolapların kulpsuz olmasıdır, arkasından ise şık bir asma tavan ile tarz katılan ve üzerinde spot lambalar bulunan model sıra dışı bir dizayn olmuş. Bar ve masa özellikleriyle rahat yemekler yiyeceğiniz mutfağın sandalyeleri de aynı mobilyadan üretilmiş. Tarz sahibi mutfak iyi bir örnektir sizler için.

kahve rengi çizgili amerikan mutfak modeli

Koyu kahve rengi parlak lake dolapların yansımasını ayna diye kullanmanız mümkün, Metal kulpları ve geniş dolaplarıyla geniş aileler için dizayn edilmiş model göz alıcı güzellikte. Beyaz mutfak tezgahı kullanılan örnekte, musluğun yönü farklı bir noktada kullanılmış. Dolap zeminlerindeki led aydınlatmalarla çok havalı duran model ince bir zevk ile dizayn edilmiş.

kahve lake amerikan mutfak modeli

Beyaz ve kahve rengi dolaplardan oluşan iki renk amerikan mutfak modeli sade çizgilere sahip, diğer modellere oranla daha mütevazi olan tasarımda mat cam kapaklar göze çarpıyor. Temizliği diğer modellere oranla biraz daha zahmetli olan ancak maliyeti de bir o kadar düşük olan model farklı bir alternatif. Görüşmek üzere hoşça kalın…

kahve beyaz amerikan mutfak modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir