Anasayfa / Dekorasyon / Cıvıl Cıvıl Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Cıvıl Cıvıl Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Geniş bahçeler için hazırlanmış birbirinden yaratıcı ve geri dönüşüme dayalı yeni fikir ile birlikteyiz, ilk halleri ile asla aklınıza gelmeyecek ve kolaylıkla bulabileceğiniz yine görevini tamamlamış ürünlerle muhteşem güzellikte ve yaza yakışır renklere sahip rengarenk bahçe dekoru yapmanız aslında çok kolay.

Boyama için biraz yağlı boya ve fırça dışında hayal gücünüz de ayrıca önem taşıyor, özel bir yeteneğe sahip olmadan pratik bir şekilde yapacağınız dekoratif ürünler ile bahçenizde zaman geçirmek daha eğlenceli ve keyifli bir hal alacaktır.

Özellikle inşaatlarda bulabileceğiniz pas tutmuş fıçılardan saksı veya bir bahçe dekoru yapmak aklınıza gelir miydi? Sanmam ancak birileri bu konu üzerinde kafa yormuş olacak ki, ortaya şahane bir dekorasyon ürünü çıkmış. Renkli boyanan fıçıların üzerine insan figürleri çizilmiş, üst bölümünde ise renkli çiçekler bulunan fıçı saksının dekoru aynı renk şemsiyelerle tamamlanmış.

fıçılardan saksı yapımı

Oto tamircilerinde bulabileceğiniz araba lastiklerini sihirli bir dokunuşla nasıl dekoratif bir saksıya dönüşebileceğinin canlı bir örneğini görüyoruz. Tek yapmanız gereken lastikleri boyamak ve içini toprakla doldurmak. Bahçenizin belli noktalarına serpeceğiniz bu dekoratif saksılar ile bahçeniz çok daha eğlenceli bir bahçe elde edebilirsiniz.

lastiklerden saksı yapımı

Kablo makaralarının tabure olarak kullanıldığı yaratıcı bir örnekle devam ediyoruz. Yine yağlı boya ile neon renklere boyanan makara taburelerin üzerine minder de konulabilir, ayrıca taşıma firmalarında görmeye alıştığımız kare iskelet tahtaları boyayıp sehpa ve oturma alanı oluşturma fikri de son derece başarılı bir uygulama olmuş. Görüşmek üzere hoşça kalın…

bahçe dekorasyonu

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir