Anasayfa / Dekorasyon / Dekorasyon Önerisi Yer Minderleri

Dekorasyon Önerisi Yer Minderleri

Özellikle Play Station veya X Box oynarken olmazsa olmazların arasında olan yer minderleri koltuk biçiminde olduğu için sırt ağrısı yapmaksızın uzun vakitler keyifle geçireceğiniz kaliteli zaman sunan tüylü minderler koltuklara şık bir alternatif olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Arkadaş toplantılarında yer sorununa pratik çözüm sunan bu minderlerden kesinlikle edinmelisiniz, evin her alanında, hatta balkon ve bahçelerde dahi kullanacağınız modelleri taşıma sorunu olmadığı için ihtiyacınız olan her alana kolaylıkla taşıyabileceğinizi unutmayın. Üst üste koyarak yerden tasarruf sağlayacağınız gibi kahve veya okuma keyfi için de ideal ortamı size sağlayacak konfora sahip.

Silindir biçimindeki büyük yer minderinin üzerine sırtınızı desteklemesi veya dekoratif durması için minik bir yastık ekleyebilirsiniz. Pelüşten yapılan ve sizi ısıtacak minderi biraz yeteneğiniz varsa siz de evde kendiniz yapabilirsiniz, cam kenarında yerini alan model dinlenmek için de akıllıca bir seçim olacaktır.

krem rengi tüylü yer minderi

Bukle ve kadife kumaştan tasarlanan minder seti ile yakın arkadaşınızla koyu muhabbet edeceğiniz sıcak bir ortam yaratmanız mümkün. Ya da birine uzanıp diğerini de ayaklarınız için kullanacağınız minderler hayatınızı çok kolaylaştıracak. Yine üst üste koyarak kullanım dışı olduğu zamanlarda yerden kazanabilirsiniz, eğlenceli minderlerle zamanın ve dostluğun tadını çıkartın.

krem rengi yer minderi

Koltuk şeklindeki minderleri istediğiniz figüre dönüştürmeniz mümkün, kolay şekil alan yapısı ile vücudunuzu tam kavrayacak olan minderler rahatlamak için birebir. Sıcak tutam pelüş ile kaplı minderlerde otururken soğuk kış günlerinde üzerinize bir de battaniye almayı unutmayın. Ayrıca çocuk odalarına da konulacak minderler ev kazalarının önüne büyük ölçüde geçecektir.

pelüş yer minderi

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir