Anasayfa / Aşk & İlişki / Aşık Erkek Nasıl Davranır?

Aşık Erkek Nasıl Davranır?

Aşk, belki de dünya üzerinde yaşanan en güzel duygudur. Aşık olduğumuzda yaşam bir anlam kazanır, aşkın verdiği sevgi ile mutlu oluruz. Sadece aşık olduğumuz insan değil, çevremizdeki herşeyi sevmeye başlarız. Bu nedenle aşk yüce bir duygudur. Aşık olmadan geçen bir hayat anlamsızdır. Hayatımız boyunca unatamayacağımız anlar olan, ilk el ele tutuşmak, ilk öpücük, ağlamak ve mutlu olmak hepsi aşkın içindedir. Mutluluk ve hüznün bir arada yaşanabileceği tek duygudur.

aşık adam nasıl anlaşılır

Aşık bir erkek, hassastır. Bir kadının her şeyini düşünür, gününü, işini, hayatındaki insanları, olasılıkları, iyiyi ve kötüyü. Erkeklerin bu konuda hassas olmadıklarını düşünen kadınlar yanılırlar. Çünkü erkek aslında aşık olduğunda kadından çok daha fazla duygusal olur. Sadece dışarıya çok fazla duygularını yansıtamadığından öyle düşünülür. Erkek, aşık olduğu kadını yanında ister ve hep onunla olmak için zaman ve vakit ayarlar. Sizinle sürekli bir arada olmak isteyen, her şeyinizle ilgilenen bir erkek hayatınızdaysa bilin ki size deliler gibi aşık.

aşık erkek candır

Aşık bir erkek, size çiçekler alır, süprizler yapar. Bunu yapamıyorsa hareketleri ile sevgisini belli etmeye çalışır. Sizi taklit eder, yaptığınız herşeyi sever. Sizin hayatınızda olan bütün insanlar onunda hayatına girer, ilgi alanlarınız onun ilgi alanları olur ve bundan gocunmaz çünkü mutludur. Çünkü, aşıktır.

Kim demiş erkekler ağlamaz diye? Seven erkek ağlar ve üzülür. Sizin için ağlayan bir erkek hayatınıza girdiyse ne mutlu size. Bırakın hayatınızın baş tacı olsun. Sizin için herşeyi göze alabilen, seven bir adama sahip olmak her kadın için ne yazık ki mümkün olmuyor. Peki bunu nasıl mı anlayacaksınız? En ufak tartışmada ruh hali değişiyor ve sizden asla vazgeçmiyorsa işte o erkektir.

aşık erkek nasıl davranır

Aşkın kimyasında kavga ve tartışma vardır. Eğer hiç tartışmadığınız ve kavga etmediğiniz bir ilişki yaşıyorsanız bu ilişkide aşk ve tutku yoktur. Bu nedenle tartışmalar olmalıdır ve bu sayede uzlaşmalarda yapılmalıdır. Eğer sizinle tartışan bir sevgiliniz varsa hiç korkmayın çünkü aşıktır.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Kişilik Testi (Parmak Test)

Bir süre önce İngiltere’de piyasaya çıkan ‘The Finger Book’ (Parmak Kitabı) adlı kitapta, birçok özelliğimizin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir