Anasayfa / Yaşam / Burun Şekline Göre Kişilik Analizi

Burun Şekline Göre Kişilik Analizi

Geçmiş zamanlardan günümüze kadar insanların yüz yapıları daima dikkat çekmiş hatta eski zamanlarda liderler yüz yapısına göre değerlendirilmiştir. Uzmanlar, yüzümüzde ki belirli bölgelerin kişiliğimizin aynası olduğunu söylüyorlar. Çok eski zamandan bu yana alnı geniş insanlar çağdaş, iri gözleri olanlar açık sözlü, küçük çene yapısına sahip olanlar uysal kabul edilmiştir.

Burnumuz hakkında yapılan araştırmalar çok daha çarpıcı sonuçlar veriyor. Bu konuda en fazla kabul edilen şey ise, geniş ve düz burunları olan insanların sosyal fakat kararsız oldukları, kemerli ve iri burunluların idealist, lider olduklarıdır. Geniş burun kendine güvenen sosyal yapılı, dar burun kontrollü ve garanticidir. Düşük burun ucu olanlar, insanlar ile daha rahat iletişim kurarken, yuvarlak burunlu kişiler parasal gücü olan ve hafif cimri kişilerdir.

Kalkık burun ; Kalkık burunlu olan insanların hepsi kendine güvenen insanlardır. Genelde karşı cinsin ilgisini çekerler. Para hayatlarında çok önemli bir yer tutmaz. Yapı olarak ciddi manada inatçı olsalar da,  cömert ve eli açıktırlar. Kendi inandıkları şeyleri yaparlar ve istemedikleri hiçbir şeyi onlara yaptıramazsınız.

24 Jul 2014 --- Profile of blonde woman --- Image by © Tetra Images/Corbis

Uzun ve düz burun ; Çok nadir görülen bir burun şeklidir. Dürüst, sadık ve güvenilirdirler. Bütün hayatları başarı odaklı ve çalışma disiplini ile geçer.

uzun ve düz burun

Şahin burun ; Genelde sıra dışı ve asi, başkaldıran insanlar bu burun yapısını taşırlar. Büyük ve gösterişli burun yapıları vardır. Diğer tüm insanların ne düşündüğü ve ne yaptığı onlar için hiç önemli değildir. Kendileri karar verir ve uygularlar. Genelde çok başarılı insanlar bu burun yapısını taşırlar.

şahin burun

Aşağıya doğru eğimli burun ; Çok mükemmeliyetçi olan bu insanlar hayata ve her şeye şüphe ile bakarlar. Seçim yapmak onlar için zordur. Zorluklar ile karşılaşınca pes etmeden sonuna kadar uğraşırlar.

Geniş burun ; Kendi halinde ve hobileri olan kişilerdir. Duygusal ve kararsızdırlar. Kolay arkadaş edinirler. Burun delikleri de geniş olursa, cömert ve özgür yapıları olur.

geniş burun

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Fener Taraftarından Şükran Ovalıya Küfür!

Caner Erkin Fenerbahçeden Beşiktaşa transfer olduktan sonra Fenerbahçeyle ilgili fotoğraflarını silmiş sonrasında , fotoğrafları niçin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir