Anasayfa / Dekorasyon / Çekirdek Aileler İçin Yemek Masaları

Çekirdek Aileler İçin Yemek Masaları

Yaşam alanları küçüldüğü ve çocuk oranı da azaldığı için artık 12 kişilik yemek masaları kalmadı. Onun yerini genelde 4 veya 6 kişilik sıcak samimi yemek masaları aldı, eğer mutfağınız genişse kolaylıkla yerleştireceğiniz kadar da kullanışlı.

Yemek sırasında ve sonrasında uzun uzun sohbet edeceğiniz kadar da sıcak ve samimi, genel olarak canlı ve pastel renklerin kullanıldığı modeller cafe sandalyelerini anımsatıyor. Kimi modelde ise kumaş döşeme olanları da görebilirsiniz, silinebilir ve dayanıklı döşemeler hayatınızı kolaylaştıracak.

Küçük ve dikdörtgen olan masanın üzeri ham ahşap, ancak kenarları ve ayakları beyaz yarı mat renginde. Yine beyaz sandalyelerle tamamlanan modeli ister salonda isterseniz de mutfakta kullanın, yer kaplamadığı gibi ortama da sıcak bir hava katıyor. Dilerseniz oturma minderleri de kullanabilirsiniz, en iyi yanı ise toz tutmayan yapısı olması.

mutfak için yemek masası

Her ne kadar mutfak için olduğunu söylediysek de cam kenarına bile koyabileceğiniz kadar küçük ama fonksiyonlu yemek masalarına bir örnek de sıradaki model. Yuvarlak beyaz masanın ayağı klasik bir model, bebe mavisi sandalyeler kullanılan ve kimi kolçaklı, kimi kolçaksız oturma yeri döşeme olan model biraz daha nostaljik. Evin dekoru ile son derece uyumlu olan masa takımını bahçelerde bile kullanmak mümkün.

mutfak için yemek masaları

Kim demiş her şey ahenk ve uyum içinde olacak diye? Her ne kadar masa ve sandalyeler iki ayrı dünyanın mahsulü olsalar da evin genel duruşu ile muhteşem bir uyum içerisindeler. Yuvarlak masa ham ahşaptan dizayn edilmiş ve yarı mat cilalı. Tamamen renkli desenli döşeme sandalyelerle kombinlenen modelin beyaz ayakları var, masa ve sandalye son derece zıt olsalar da evin genel konsepti ile uyum göstermişler. Duvar, vazo ve sandalye aynı renklere sahipken bu uyumu ham masa ile dengelemeyi başarmışlar. Yeni sezon da vitrinlerde göreceğimiz eğlenceli ve sıcak modelleri erkenden gördünüz, ihtiyacınız dahilinde yardımcı olacaklarını umuyorum, görüşmek üzere hoşça kalın…

mutfaklar için şık yemek masaları

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir