Anasayfa / Dekorasyon / Modern Portmanto Modelleri

Modern Portmanto Modelleri

Merhabalar bugün sizlere portmanto modellerini ve geçirdiği büyük değişimlerden bahsedeceğiz. Bildiğiniz evrim geçiren ve teknoloji çağına yakışır dizaynlarla portmanto dünyasında çığır açıldı diyebiliriz. Ürünleri cazip kılan en önemli detay ise kişiye ve alana göre mobilya üretilmesidir.

Amacınıza hizmet eden ve ergonomik olan yeni nesil portmantolar artık bir tarz haline geldi. Geniş alanlar için sürgülü dolaplar tercih edilse de biz bu gün daha dar alanlar için nasıl modellerin kullanıldığı konusunu işleyeceğiz. Yakın zamanda sürgülü portmantolara da değineceğimizi belirtip hemen modellere geçmek istiyorum.

Daha klasik çizgiler taşıyan ve çizgili kahve rengi portmanto modelinde basit askı sistemi uygulanmış. Tek gözlü kapaklı dolap tüm kışlık giyeceklerinizi depolayacak, çekmecelere ve geniş dolaba ise ayakkabı ve çizmelerinizi kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Hemen üstte gördüğünüz dar dolaba da anahtarlık gibi ufak tefek eşyalarınızı koymanız mümkün. Kullanışlı rafları sayesinde dekoratif süsler ile hareket katabilirsiniz.

modern portmanto modelleri

Son derece estetik bir model olan beyaz portmanto ise dore ile harmanlanmış. Ortaya da şahane bir sonuç çıkmış elbette, alt kapaklar yine ayakkabılar için kullanılırken üst dolaplara kışlık kıyafetlerinizi koyabilirsiniz. Diğer modellerden farkı şık bir mini masa detayıdır. Üzerine dışarı çıkarken koyacağınız eşyaları bırakabilirsiniz. Bunun yanında yine dore çerçeveli aynası ile çıkmadan son rötuşları yapmanız için ideal. Yer kaplamayan ve pek çok eşyanızı ortadan kaldırabileceğiniz modern bir model.

şık portmantolar

Gelelim son modele, oldukça büyük bir aynaya sahip olan portmanto, çok fazla eşya toplamasa da görsel değeri yüksek ve şık bir tasarım. Yine basit askı sistemi olan ve ilave olarak en askılı portmanto eşyalarınızı kırıştırmadan asma kolaylığı sunuyor. Zemine ayakkabılarınızı dizebilir üst raf sayesinde yine isteğinize göre kullanabilirsiniz, fonksiyonlu çekmecelerini de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu model ihtiyaçtan ziyade giriş, antre gibi geniş alanlarda dekor amaçlı kullanılmakta. Görüşmek üzere hoşça kalın…

yeni portmanto modelleri

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir