Anasayfa / Aşk & İlişki / Erkeklerin İtici Bulduğu Kadınların Ortak Özellikleri

Erkeklerin İtici Bulduğu Kadınların Ortak Özellikleri

Erkekler arasında itici bulunan kadın tipi ile ilgili bir yazı yazalım istedik. İşte erkekler arasında hiç istenmeyen ve itici bulunan kadın tipleri ; 

Kokoş kadınlar ; Çok süslü ve saçından tırnağına kadar boyalı, yapılmış ve doğallığını kaybetmiş kadınlar erkeklerin listesinde birinci sıradadır. Hatta abartıp, tırnakları bozulmasın diye bir şeye elini süremeyen bu kadınlar aşırı makyajları ile de sıkıyorlar ve iticiler.

rüküş kadın modeli

Bakımsız kadınlar ; Kendini salmış, saçı darmadağan, yüzünde hiç makyaj olmayan hatta epilasyon yapmayan kadınlarsa listede 2. sırada. Kıyafetlerine ve kendine özen gösteren bir kadın kendine saygı duyar. Kendine saygısı olan yanındaki insana saygı duyar. Bu nedenle erkekler kendini seven ve beğenen kadınları ister.

Dedikoducu kadınlar ; Arkadaşları ile sürekli dedikodu yapan, sır tutamayan kadınlarda listemizde. Bu kadınlar girdikleri her ortamda sorun çıkarır ve arkadaşlarınızla aranızı bozar bu nedenle çok itici bulunuyorlar.

dedikoducu kadınlar

Dırdırcı kadınlar ; Sürekli şikayet eden, isteyen, eleştiren kadınlar listemizde. Bu tip kadınlar hayatı zehir ettikleri gibi bizi hayata küstürmeleri ile de meşhurlar. Bu nedenle itici ve istenmeyen guruptalar.

Ukala kadınlar ; Herkezi kendinden düşük seviyede gören, beğenmeyen ve ezmeye çalışan, kendini kültürlü sanan kadınlar listede. Bu kadınlar arkadaşlık kurmakta zorlanırlar ve kendilerini herkezden üstün görürler bu nedenle iticiler.

çok konuşan kadın

Cinsel isteksiz kadınlar ; Cinsel açıdan isteksiz olan, duygularını paylaşamayan ve cinsel açıdan ne istediğini söyleyemeyen kadınlar itici bulunanlar listemizdedir.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Kişilik Testi (Parmak Test)

Bir süre önce İngiltere’de piyasaya çıkan ‘The Finger Book’ (Parmak Kitabı) adlı kitapta, birçok özelliğimizin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir