Anasayfa / Dekorasyon / Ev Figürlü Çocuk Oyun Odaları

Ev Figürlü Çocuk Oyun Odaları

Herkes çocuğu için en iyisini ister, yeni yeni bebeklikten çocukluğa geçen aileler varsa ve oyun alanına önem veriyorsanız bu oyun evleri tam size göre. Büyük şehirlerde çocukları yalnız dışarı bırakmak imkansız, dolayısıyla çocuğun oynayıp vakit geçireceği, enerjisini atacağı bir alan gerekiyor. Talep bu yönde olunca birbirinden çılgın tasarımlar üretiliyor.

Biz de bu gün sizler için çocuk oyun ve odaları ile ilgili göreni hayran bırakacak güzellikte bir sayfa hazırladık. Kız ve erkek çocukları için de modeller mevcut, eğer birden fazla çocuğunuz varsa veya uzun vade de kullanmak isterseniz unisex modelleri tavsiye ederim.

Hem kız hem de erkek çocuğunun rahatlıkla kullanacağı şık bir model. Odayı erkek görünümlü yapan tek detay ise mavi nevresim ve halıdır. Siz dilediğiniz rengi kombin edebilirsiniz, oldukça geniş olan uyku ve oyun evi ile çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyacak. Alt kat ise dinlenme ve okuma alanı olarak değerlenebilir, böyle bir oda da çocuğunuz çok mutlu olacak.

beyaz ev çocuk oyun odası

İki katlı muhteşem güzellikteki ev oyun odası iki çocuğu olan aileler için ideal. Hem yatak hem de oyun alanı olarak kullanılan mobilyalarla çocuğunuz odasından çıkmak istemeyecek. Modellerin en büyük özellikleri ise kuşkusuz yüksek güvenliğe sahip olmalarıdır. Cam önlerine saksı koymak için yer bile düşünülmüş, daha ne olsun ?

çok şirin çok oyun odası

Pamuk prens ve yedi cücelerin evinden esinlenerek dizayn edilen model yine iki çocuklu aileler için düşünülmüş. Bir kenarında merdiven olduğu gibi diğer yanında da kayak ile gönüllerince eğlenecekleri ve kaliteli zaman geçirecekleri bir alan yaratılmış. Unutulmadan giriş kapısı açılıp kapanıyor. Gördüğünüz gibi eğer çocuğunuzu dışarı çıkarmak gibi bir imkanınız yoksa, yada çıkardığınız süre yetmiyorsa çok güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı ile çocuğunuzu mutlu edeceğiniz gibi siz de mutlu olabilirsiniz.

ev figürlü çocuk oyun odası

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir