Anasayfa / Dekorasyon / Geri Dönüşüm Orta Sehpalar

Geri Dönüşüm Orta Sehpalar

Herkes evinde mevcut olandan farklı eşyalar ister, bu noktada da yaratıcı fikirler devreye giriyor. Eğer sizin de salonunuz için bir orta sehpaya ihtiyacınız varsa işte emsalsiz orta sehpa ürünlerimiz. Hem hobi amaçlı yapabileceğiniz, hem de sıra dışı tasarımlar elde edeceğiniz sehpaların avantajları bunlarla sınırlı değil elbet. Bütçenize ciddi katkıda bulunacak ve geri dönüşüme de faydalı birbirinden şık orta sehpalar size ilham verecek.

Keyifle üretecek ve kullanımınıza en uygun biçimde tasarlayacaksınız, tasarımlar tamamen hayal gücünüze bağlı. Çivi çakmayı ve fırça tutmayı biliyorsanız bu iş tam size göre, aşağıdaki fonksiyonel modeller sizlere yardımcı olacaktır.

Artık görevini tamamlamış bir kablo makarasının yetenekli ellerde nasıl yeniden hayat bulduğunu görmek hiç de zor değil. Biraz zımpara ve vernik ile eskitme görünümlü, sıra dışı orta sehpanın yanlarına dergi, kitap, gazete hatta ayak altında dolaşan pek çok eşyayı depolamanız mümkün. Eskitme görünümlü sehpa çok büyük bir beceri gerektirmiyor, denemekte fayda var.

bobinden sehpa yapımı

Artık kullanılmayan ahşap kutular biraz hayal gücü ile birleşince, göz kamaştıran tasarımlar ortaya çıkıyor. Bunun yerine birkaç düzeltme ile çekmecelerinizi de değerlendirin, orta kısmını boş bırakacağınız gibi dilerseniz basit bir raf sistemi de ekleyebilirsiniz. Umduğunuzdan çok daha fazla eşya toplayacağından eminiz, bu model biraz daha ustalık gerektirse de sizin elinizde ve emeğinizle yeniden hayata merhaba diyecek.

kasalardan sehpalar

Yine bobinlerden faydalanarak yapılan orta sehpa beyaza boyanmasına rağmen eskitme formunu kaybetmemiş. Son derece ergonomik olan modeli gören hayran kalacak, ayrıca sehpa altına konulan 360 derece döner ayaklarla istediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Hem sehpanın hem de evin temizliğini kolaylıkla çekiştirmeden yapabilirsiniz. Görüşmek üzere hoşça kalın…

geri dönüşüm sehpalar

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir