Anasayfa / Dekorasyon / Bahçe İçin Aile Boyu Salıncaklar

Bahçe İçin Aile Boyu Salıncaklar

Merhabalar geniş bahçelere sahip olanlar için harika bir sayfa ile tekrar birlikteyiz, malum ilkbahar ile yeşeren çiçekler, ışıl ışıl güneş ile insan kendini dışarı atmak istiyor. Kış boyu eve tıkılıp kalmanın acısı bu aylarda çıkartılmaz mı? Aileyle zaman geçirmenin değerini bilenler veya kalabalık bir aileye sahip olanlar için bahçelerinde kullanacakları eğlenceli salıncak modelleri ile devam edelim.

Bu salıncakların diğerlerinden farkına gelince; Tüm aile bireylerinin uzanarak sallanacağı kadar geniş ve konforlu olmaları, alışıldık salıncakları gölgede bırakıyor. Özellikle küçük çocuklara sahipseniz işinize yarayacak bir ürünü daha yakından inceleyeceğiz. En iyi yanı ise yere çok yakın kurulmasıdır, böylelikle kazaların da büyük ölçüde önüne geçiyor.

Kabul ediyorum fiyatlar biraz uçuk ancak çok beğenip de bütçeniz el vermiyorsa marangozda da böyle bir tahta kestirebilir, kenarlarından halat ile tutturabilirsiniz. Düşük bir ücret ile aile boyu salıncağınızı elde edebilirsiniz. Bunun yanında marangozda yaptırmanın  en büyük avantajı ise istediğiniz ölçülerde yaptırma şansınızın oluşudur kuşkusuz. Karar sizin üzerine de bir battaniye ve yastıklarla günün tadını çıkarabilirsiniz.

 bahçe için aile boyu salıncak

Sıradaki salıncak yuvarlak kesim olup kenarları hasır ile örülmüş, sıcacık bir model. Eğer böyle bir model almak isterseniz maalesef ki paraya kıymanız gerekecek, dinlenme saati veya okuma saati de yapacağınız salıncakta gece yıldızları seyretmenin keyfi başka bir güzel olacaktır. Sırf modele bakarken bile dinlenmeniz mümkün.

bahçe için hasır salıncak

Diğer modellerle aynı özelliğe sahip olan salıncağın bir artısı cibinlik özelliği, rüzgarlı akşamlarda veya sivri sinek istilhaları için mükemmel bir çözüm sunan, ayrıca romantik bir duruşa da sahip olan modeli yine marangoz yardımı ile yapmanız mümkün. Elbette gücünüz yetiyorsa hazır alın, ancak sıkıntılı bir zamanda iseniz veya bu kadar para verilmez mantığındaysanız, neden zevkinizden geri kalasınız ki? Modeller ve çözümlerden kabaca bahsetmeye çalıştık dilerim işinize yaramıştır. Görüşmek üzere hoşça kalın…

cibinlikli bahçe salıncakları

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir