Anasayfa / Dekorasyon / Evinizi Şık Avizeler ile Dekore Edin

Evinizi Şık Avizeler ile Dekore Edin

Evlerde görmeye pek de alışık olmadığımız dekoratif aydınlatmalarla devam edelim, abajur uzun yıllar önce yatak odalarında baş ucunda dururken yakın zamanda evin dört bir yanına dağıldılar. Sektör de o kadar çok ilerledi ki imrendiren modellerle dolup taşıyor. Ancak buna rağmen aydınlatmalara bir alternatif olan abajurlar nedense örselenmeye devam ediyor.

Başlarda kitap okumak için baş ucunda görevini ifa eden modeller bugün koridor da dahil olmak üzere evin pek çok bölümünde kullanılıyor. Işığından faydalanılmasa da dekor amaçlı çok şık durduğunu söyleyebiliriz, farklı boylarda ve tarzlarda pek çok avizeden biri ille de sizin zevkinize hitap ediyordur. Biz bugün size parlak ışıltılı modellerden derlediğimiz ürünleri tanıtacağız.

Siyahın büyüleyici rengi ve kristallerin ışıltısı ile evinize farklı bir hava katacak model çok özel. Rengi ve stilinden dolayı hemen her eve uyum sağlayacak kadar fonksiyonel olan abajur özellikle kokoş hanımların ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Evinizi süsleyecek modelden iki tane alıp simetrik bir dekor uygulayın.

siyah görkemli avize modeli

Dore her renkle uyum ve ahenk içerisinde, buna en iyi örneklerden biri de sıradaki abajur modelidir. Sade düz bir abajur ve ışıltılı bir gövde ile harika bir denge sağlanmış, beyazdan doreye kadar olan evler için harika bir seçim olacak abajurları ışık alan bir noktaya koyarsanız aydınlıkta da eviniz ışıldar. Gece kullanacağınız ve yine ışıltısından faydalanacağınız model zarif bir duruşa sahip.

dore bej avize modeli

Sade beyaz abajurun gövdesi kromdan dizayn edilmiş, üzeri metalik su yeşiline boyanan ve renkli bir ortamda çok şık duracak olan aydınlatmayı modelde de görüldüğü gibi metalik aksesuarlarla tamamlamak çok akıllıca olacaktır. Beyazın size göre olmadığını düşünüyorsanız avizeciden istediğiniz renk ve modelini temin edebilirsiniz.

yeşil beyaz avize modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir