Anasayfa / Güzellik / Cilt Bakımı / İkisi bir Arada Güzellik İksiri

İkisi bir Arada Güzellik İksiri

Ünlülerin güzellik sırlarını okuduğumuz zaman “cildimi temizlemeden kesinlikle uyumam!” derler. Doğru ancak bunu yapmaya bazen çok üşeniyoruz, değil mi? Gözümüzden uyku akarken hem makyajı çıkarıp hem cilt temizliği yapmak bize çok zor geliyor. Peki, ne yapmalıyız?

Zamanı kısıtlı! Kabul edelim ki biraz tembel kızlar için de yepyeni bir güzellik iksiri var: Avène Lotion Micellaire!

Tüm cilt tiplerinde makyaj ve cilt temizleyici olarak kullanılabilmektedir. İçeriğinde olan temizleyici tensiyoaktifler yüzünüzü oldukça nazikçe temizler. Aktif nemlendiriciler ile zenginleştirilmiş olan içeriği, cildinize hoş bir serinlik etkisi kazandıracak.

Rahatlatıcı olması ve tahriş önleyici Avène Termal Suyu da, cildinize anında bir rahatlık hissi sağlayacak. Yumuşak ve rahatlamış olan cildiniz, gözle görülür bir şekilde arınmış olacak.

güzellik

Makyaj temizliğinin önemi ne?

Makyaj temizliği, biz kadınlar için oldukça basit bir işlem gibi görünse de aslında, cilt bakımının en önemli basamaklarından biridir.

Gün içinde, olumsuz hava koşullarından etkilenen cilt, eğer doğru temizlenmezse erken yaşlarda zarar görmeye başlayacaktır. Cildinizi doğru bir biçimde temizlemek, yaşlanma sürecinizi de geciktirmeniz anlamına gelmektedir.

Hassas ciltler için oldukça güvenilir bir temizleyicidir               

Avène Dermatoloji Laboratuarları tarafınca kaynağından el değmeden alınan, Avène Termal Suyunun pekçok bilimsel araştırma sonucunda kanıtlanmış, tahriş giderici ve yatıştırıcı özelliğini içeren Avène Lotion Micellaire, tüm hassas cilt tiplerine de uygundur.

iksir

Makyaj kalıntılarını cilde zarar vermeden temizler

Ciltteki kiri ve makyajı mükemmel temizleyen Avène Lotion Micellaire, kuruluğa karşı da sodyum hyaluronat ,yumuşatıcı alfa-bisabolol ve nazik olan temizleyici yumuşak tensio aktif maddeler içermektedir. Ürünü göz makyajınızı temizlemek için de kullanabilirsiniz. Yağ içermemektedir.

Bir parça pamuk yardımı ile nazikçe, gözleriniz yüzünüz ve dudaklarınızın üzerine uygulayın ve cildinizdeki kirleri arındırın. Durulama da gerektirmez.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Pratik Güzellik Bilgileri**

Bayanlar bu habrrimiz  tam size göre ..Hızlı yağlanan saçlara, uzun sürede kuruyan ojelere, kurumuş ciltlere her …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir