Anasayfa / Yaşam / Evlilik / Prenses Model Nişanlıklar

Prenses Model Nişanlıklar

Sezon itibari ile düğün dernek işlerinde bir artış, bir yoğunluk gözle görülür biçimde çoğaldı. Başlasın düğün hediyeleri için ek mesailer 🙂 Şaka bir yana bel büken bu organizasyonlarda geline düşen nişan seramonisi için birkaç örnek ve fikir vermek istiyorum.

Hoş o telaş ve koşuşturma içinde ne kadar kusursuz program yaparsanız yapın, hiç birinin tutmayacağından eminim. Ancak zaten burnunuzdan gelecek bir organizasyon için bence en akıllıca seçim doğru kıyafette gizli. Size tavsiyem straplez giyecekseniz kaydırmaz bantlı olmasına özen gösterin, aksi halde bütün gece yakanızı çekiştirmekle uğraşacaksınız. Bir de uzun uzadıya kuyruklu nişanlık seçimi yapmak demek, ha bire eteğinize basacak olan insanlara katlanmak, içten içe cinnet geçirmek anlamına geliyor.

mavi nişanlık modeli

Elbette olmaması gerekenleri söyledik ancak, bir diğer tarafta da moda ve houte couture denen bir gerçek var. Modeller ne kadar işinize yarar bilemem ancak özel tasarım nişanlıklar çok çarpıcı, Hazır olarak bulamayacağınız kesin, ancak mahalle terzisi de ne kadar verimli olur orası da ayrı bir muamma doğrusu. Verdiğiniz kumaşı ve malzemeleri almaya giderken kumaş renginden tanıma olasılığınız da hayli yüksek. Adrenalinden hoşlanıyorsanız deneyin derim ancak onun dışında eli cebe atmak gerekiyor diye düşünüyorum.

kırmızı nişanlık modeli

Nişanlık seçiminde prenses yani kabarık nişanlık seçimi diğerlerine oranla hayli yüksek. Bu mantıktan yola çıkarak böyle bir sayfa hazırlama gereği duydum. Ancak bildiğim kadarıyla nişanlığın ödemesini damat yapıyor, dolayısı ile kaliteli bir terziye gitmenizde hiçbir sakınca görmüyorum. Evliliğe adım atacak kızlara şimdiden bol şans diliyorum, zira buna ihtiyaçları olacak 😉

pembe nişanlık modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir