Anasayfa / Dekorasyon / Balkon Mobilyası ve Düzenleme Örnekleri

Balkon Mobilyası ve Düzenleme Örnekleri

Dört mevsim nefes almak için en uğrak yerdir balkonlar, her vakit demlenen çaya bazen güneş, bazen yağmur, bazen de kar eşlik eder. İklimin hiç bir önemi kalmaz ılık rüzgar veya yağmur damlaları sizi yormaz, aksine mutlu bile eder. Bir de ufak tefek çiçekleriniz varsa değmeyin keyfimize.

Siz de hoş vakit geçirmek için ilk fırsatta kendini balkona atanlardansanız bu sayfa ziyadesi ile ilginizi çekecektir. Özellikle dar alanları en kullanışlı hale getirmenin yollarını sunmanın yanında, minik dekorasyon örnekleri ve fikirleri ile size ilham olacağımıza inanıyoruz.

Balkonum dar diye üzülmeyin, istedikten sonra mutlaka bir çözüm yolu bulunur. Küçük boy bir sehpa ile işe başlayın, eğer deponuzda eskisi varsa bir adet yağlı boya ile yenilemenizi öneririm. Yanına katlanır bir sandalye eklediniz mi buyurun size vakit geçireceğiniz bir alan oluştu bile. Renkli çiçeklerle ayak üstü bir de peyzajını yaptıktan sonra dilerseniz gökyüzünü yada insanları izlemek için, kendinizi dinleyebileceğiniz harika bir mekan elde edin.

balkon düzenleme örnekleri

Balkonunuzda değişiklik düşünüyorsanız tuğla fikrini bir düşünün derim, eskitme görünümlü bu tuğlalar ısı yalıtımında işinize yarayacağı gibi, nostaljik ve romantik bir mekana kavuşmanız için de iyi bir seçim olacaktır. Örnekte de görüldüğü üzere görevini tamamlamış eski bir ayna şimdilerde saksılık görevini icra ediyor, katlanabilir masa ile yalnızca kullanım esnasında açıp, işiniz bittikten sonra kapatabilirsiniz. Bu temizlikte de size kolaylık sağlayacaktır. Yine balkonun olmazsa olmazı çiçekleri de unutmamak lazım.

küçük balkon düzenleme

Kapanışı renkli bir örnekle yapmak istedim, morun dinlendirici ve sakinleştirme özelliği olduğunu biliyor muydunuz? Kitap okumak için daha iyi bir ortam olamazdı. Siz dilerseniz elinizdeki mevcut masa sandalyeyi boyayarak işe başlayabilirsiniz, modellerde de görüldüğü üzere onlarca metrekare genişliğe gerek yok. Siz istedikten sonra her yer size cennettir.

renkli balkon düzenleme örnekleri

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir