Anasayfa / Dekorasyon / Rahat Konforlu Köşe Takımları

Rahat Konforlu Köşe Takımları

Dar alanlar için parlak bir fikir daha! Geniş ferah koltukları seviyorsunuz ancak odanıza sığmıyor. O zaman yapılacak en iyi iş tarzınıza uygun bir köşe takımı almak olacaktır, hem oturmak hem de uzanmak için hayli bir geniş kullanım alanı sunan ve yerden tasarruf sağlayan bu koltuklar yine moda.

Sezonun en çok tercih edilen renkleri ise krem ve gri tonlarında, koltuk alırken dikkat edeceğiniz bazı özelliklere gelince; Eğer evinizde pet bakıyorsanız tüy sıkıntısı yaşıyorsunuz demektir, bunun için en kesin ve net çözüm ise tay adı verilen döşemelik kumaştır. Kesinlikle temizlemesi çok kolay ancak temizlikten ziyade, tırmalama ihtimaline karşı bu kumaşı tercih edebilirsiniz yırtılmayan bir özelliğe sahiptir.

füme köşe takımı

Koltuk seçerken modeli kadar kumaşı da önemlidir, yukarıda saydığımız özelliklerin yanında kir ve leke tutmayan kumaşlar hem temizlik yönünden kolaylık sağlar, hem de evdeki afacanlar daha az yorar sizi. Sİgara kullanan varsa bunun için de yanmaz döşemeler ilk seçiminiz olmalı. Yukarıdaki modele gelince, füme rengi koltuk takımı kışlık soğuk bir renge sahip olsa da koyu tonlarda olması her daim bir avantajdır. Kir ve leke kaldıran renk kırçıllı bir dokuya sahip, L’den ziyade U şeklindeki kalabalık aileler için şık bir seçim olabilir.

salonlar için köşe takımları

Sürekli misafirleri gelen ya da aile bireyleri için yeterli odaya sahip olmayan ailelerin de ilk tercihleri arasında yer alan koltuk takımının yataklı olanlarını tercih ederek daha fazla yatak alanı açmış olursunuz. İsteğe göre takıma ilave olarak tekli koltuklarla da destekleyebilirsiniz.

bebe mavisi köşe takımı

Canlı fevkalade bir renge sahip olan koltuk takımı hayli görkemli duruyor, daha klasik çizgileri olan ve süet tarzındaki kumaşı ile kolay silinebilir özelliği taşıyan koltuk takımını, gün ışığını net alamayan odalar için tercih etmeniz uygundur. Zira karanlık bir odaya koyu renkli bir koltuk takımı seçimi yaparsanız tamamen alanı karartarak kasvetli bir ortam yaratırsınızç Görüşmek üzere hoşça kalın…

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir