Anasayfa / Dekorasyon / Güncel Tv Üniteleri

Güncel Tv Üniteleri

Her evin ihtiyacı hatta olmazsa olmazı tv üniteleriyle devam edelim, led ve lcd televizyonlar çıktı çıkalı tv sehpaları da maalesef ki tarih oldu. Bu da yeni bir ihtiyacı peşinden getirdi elbette, duvar deldirmekten hoşlanmayanlar yada televizyonun düşme tehlikesini ortadan kaldırmak için tv ünitesi akımı hızla yayıldı.

Dünyanın dört bir yanında kültür, ekonomi gözetmeksizin herkesin ihtiyacına yönelik kullanımlar devam ettiği gibi her geçen gün vay be dedirten modeller çıkıyor. Küçük alanlar için genelde alışıldık modeller olsa da, geniş alanlar için dizayn edilen modeller dudak uçuklatan cinsten.

Buyurun klasik bir model ile başlayalım, klasik dedik ancak ahşap seçimiyle hem doğal, hem de modern bir efekt yaratılmış. Bu ahşap türü yurt dışında daha çok talep görse de yavaş yavaş ülkemizde de kullanılmaya başladı. Üst kısımdaki raf sistemi ile kitap ve süs eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz, kapaksız bir model oluşu düzensiz ya da çocuklu aileler için dezavantaj oluştursa da elektronik eşyalar için harika bir depolama alanı oluşturuyor.

ham ahşap tv ünitesi

İşte geniş alanlar için harika bir tasarım, siyahla beyazın kombin edildiği bu tv ünitesinde çoklu rafları görmek mümkün. Dilediğinizi eşyanızı yerleştirmekte özgürsünüz, buna ilave olarak yine beyaz bir kare dörtlü dolabı ile fazlalıkları hatta porselenlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Tv altındaki siyah lake dolaba da yine pek çok eşya sığdırmak mümkün, duvara monta edildiğinden temizlikte de zahmet çekmezsiniz.

lake siyah beyaz tv ünitesi

Yine siyah ve beyaz renk mobilyanın harmanlanmasıyla ortaya çıkan model mat bir dokuya sahip, üst kısımda hem dolap hem de raf sistemi ile eşyalar yük olmaktan çıkacak. Bu kapakların bir özelliği de kayar kapak olmalarıdır. Yani ihtiyaca göre istediğiniz kısmı kapamanız mümkün. Alt kısımda ise çekmece detayı bulunan modelin yanında yine kapaklı bir dolabı bulunuyor. Bir kısmı zemine temas etmeyen modelin kullanımı kolay ve asimetrik bir model. Görüşmek üzere hoşça kalın…

siyah beyaz tv ünitesi

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir