Anasayfa / Dekorasyon / Sıra Dışı Raflarla Evinizi Hareketlendirin

Sıra Dışı Raflarla Evinizi Hareketlendirin

Soluk ve durgun bir eviniz mi var? Ya da çok fazla ufak tefek eşya ve hiç birinin yeri mi belli değil? İşte size yine yaratıcı tasarımcıların elinden çıkmış muhteşem fikirlere sahip raf modelleri. Kitap, dergi vs. okuyucularının kurtarıcı olarak tabir ettiği raflar ne kadar sıra dışı ve özgün olabilir?

Sadelikten hoşlanmayanlar için çözümler sunan sayfamız bu gün orijinal tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Üstelik her birini kendiniz de yapmanız mümkün! Evinize sıcak ve samimi bir hava katacağı gibi hem dekoratif hem de dikkat çeken modellerden edinmem zamanı geldi.

Evinizin her alanında sevgi ile kullanacağınız şık ve romantik bir raf modeli ile başlıyoruz, farklı kalınlık ve boylardaki ahşabın birleşmesi ile meydana gelen model son derece farklı bir tasarım. Bu modeli daha gerçekçi kılmak için temaya uygun bir duvar kağıdı ve kuş figürleri kullanabilirsiniz. Evinizin her alanına monta edeceğiniz raf çocuk odası için de akıllı bir seçim olacaktır.

ağaç figürlü raf modeli

Geometriye karşı merakı olanlar veya ilgi duyanlar için bakanı bir daha baktıracak bir başka model ile devam ediyoruz. Farklı boylardaki kutuların sistematik bir biçimde yerleştirilmesi sonucu ortaya böyle mükemmel bir desen çıkmış. Rafın içini, dışını dolu dolu kullanma imkanı sunan tasarım rengi ile de ayrı bir zarafet taşıyor. Dar alanlardan mümkün olduğu kadar faydalanmaya çalışan tasarımcı işinin hakkını vermiş.

geometrik raf modeli

Gelelim Ying Yang ve salyangoz raf modellerine, teknik olarak aynı olan modellerin iç dizaynları farklı. Zevkinize sunulan raflardan edinmek için vakit kaybetmeyin, Daha modern ve yeni evler için Ying Yang modelini tavsiye edebiliriz. Eğer eviniz daha klasik veya sade ise salyangoz modeli raf tam ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir, karar sizin. Görüşmek üzere hoşça kalın…

Ying yang raf modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir