Anasayfa / Dekorasyon / Erkek Çocuklar İçin Genç Odaları

Erkek Çocuklar İçin Genç Odaları

Erkek çocukları için hazırladığımız genç odası modelleri göze gönüle hitap ediyor, modellerde ilk göze çarpan detaylar soft sade renk tercihleri oluyor. Özellikle geniş odalar için tasarlanmış çok parçalı modeller zengin duruşunun yanında tüm eşya ve fazlalıkları da depolayacak kapasiteye sahip.

İki çocuk sahibi olanlar için de çekmeceli yatakları da mevcut, yerden tasarruf sağlayan bu yataklar ile çocuklarınız gece yatarken, gündüz de açık bir alana sahip olacaklardır. Keyifli ve kaliteli zaman geçirecekleri şık bir alana sahip olmalarının yanına, siz de düzenli odaların rahatını yaşayacaksınız.

Bej tonlarında mobilyadan dizayn edilen model hem kız, hem de erkek çocukları için rahatlıkla kullanılabilir Sade çizgilere sahip ve abartıdan uzak oda modelinin üç kapılı gardırobu, şifonyeri, çalışma masası ve baş ucu komidinleri bulunuyor. Bunun yanı sıra iki kişilik yatağı olan genç odası iki çocuğun kullanacağı şekilde dizayn edilmiş.

krem rengi genç odası modeli

Yine bej ve siyah renkleri kombinlenerek tasarlanan oda hayli görkemli parçalara sahip. Tek kişilik olarak düşünülen yatağın yerden hayli yüksek olmasından dolayı altına sandık veya kutu gibi materyaller konulup yeni depolama alanı oluşturulabilir. Minder ve mini paspaslarla tamamlanan odanın dekorasyonu bir harika doğrusu.

krem siyah genç odası modeli

Tipik bir erkek çocuğu odası olan mavi laci renklere sahip model, yine iki çocuklu aileler için dizayn edilmiş. İki gardıroplu model tam olarak ihtiyacınıza göre dizayn edilmiş, çalışma masası ve mini şifonyeri ile ek kullanım alanları sunuyor. Ayna detayı ile işgal edilen banyolara da son vermiş olacaksınız. Görüşmek üzere hoşça kalın…

mavi laci genç odası modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir