Anasayfa / Moda / Mayo Seçiminde Püf Noktaları

Mayo Seçiminde Püf Noktaları

Dış giyim kıyafetlerinizi şekillerine göre seçtiğiniz de oldukça şık ve kusursuz bir görünüm sergilerken plajında en şık ve en kusursuz kadını olmayı sizlerde istiyorsanız mayo seçiminde dikkat edilmesi gerekenler konusunda bir araştırma yapmalısınız vücudunuza uygun olan mayo ve bikinileri seçmelisiniz. Hangi vücuda hangi tarz mayo ve bikiniler uygun olur bu konuda sizler modacınızın önerilerini alabilirsiniz.

turkuaz mayo modeli

Vücut şekillerine göre seçecek olduğunuz mayolar en doğru şekilde tercih yapılabilmesi için öncelikli olarak vücudunuzun hangi çift vücut yapısına sahip olduğunuzu öğrenmelisiniz. Aksi takdir de Vücudunuzun en sorunlu bölgesinin daha da sorunlu hale getirirken en ön plana çıkarılması gereken bölümünü de en geri plana atabilirsiniz. Bunun için sizler öncelikli olarak sizler yapı olarak armut, karışık, zil veya yukarı kısmı üçgen şeklinde hangi vücuda sahipseniz buna karar vermeli ve vücudunuza uygun olan mayoları tercih etmelisiniz.

puantiyeli bikini modeli

Küçük göğüslü kadınlar mayo seçerken göğüslerine hacim kazandırmak ve daha büyük bir görüntü elde edebilmek için fırfırlı ve dökümlü bir üstlük seçebilirler. Seçtikleri mayonun üst kısmı açık renkli olursa daha büyük algısı oluşabilir. Plajda dikkatleri çekmek ve göz yanılgısı sağlayabilmek için küçük göğüslü kadınlar bütün mayoları tercih ederek dekolte oluşturarak dikkatleri dekolteye çekip göğüs bölgesindeki sorunu ortadan kaldırabilirler. Alternatif olarak bir başka seçim boyundan bağlı retro tarzı mayolar seçilerek göğüsler daha dolgun ve daha toparlayıcı şekilde büyük görünebilir.

siyah mayo modeli

Mayo seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında kalça ve popo bölgesinde aşırı dikkat çekici büyüklükte görüntü sergilemek için koyu tonlardan ve tek parça mayolar seçilebilir. Popo kısmı büyük olan kadınlar etekli mayoları tercih ederek kalça ve popo kısmını kamufle edebilir dar ve güzel omuzlara sahiplerse askısız veya tek askılı mayo seçimlerinden yararlanarak dikkatleri üst kısımlarında çekebilirler.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir