Anasayfa / Dekorasyon / Renkli Zigon Sehpalar

Renkli Zigon Sehpalar

Zigon sehpaların her evde bulunması gerektiğini düşünenlerdenseniz, bu modellere bayılacaksınız. Zigon sehpanın en renkli ve farklı modellerini bulacağınız renkli mini galeride her tarza uygun bir zigon sehpa modeli bulunuyor. Bu sezonun trend modeli servis sehpa olarak da bilinen ve üst üste konulan model, hem yerden tasarruf sağlıyor, hem de kullanması çok kolay.

Renkli evlere hitap eden tarzı ile dinamik görüntüye sahip zigon sehpalar bu yılın en trend modelleri arasında. Bu sezona kadar unutulmaya yüz tutmuş bu klasik modeller, farklı tasarım ve renkleri ile çok tutuldu. Yer kaplamayan ve misafirlerinize sunum yaparken hayatınızı kolaylaştıracak farklı modelleri daha yakından inceleyelim.

Klasik zigon sehpa modelini andıran sade tasarımın en güzel yanı, kuşkusuz canlı ve neon renklere sahip olmasıdır. Bahçe ve balkonlarınızı da renklendirecek olan dikdörtgen modeller ince bacaklara sahip, keyifle servis yapacağınız enerjik modellerden yalnızca bir tanesi.

klasik renkli zigon sehpamodeli

İşte sezonun en çok satan modeli, bir nevi tepsi vazifesi de gören zigon sehpalarda çocuğunuza döküp saçmadan yemek yedirmeniz mümkün. Tepsi kısımları renkli, bacakları ise koyu kahve ahşaptan dizayn edilen modelin pek çok rengini bulabilirsiniz. Kullanımı ve temizliği son derece basit olan modelin fiyatı ise 250 TL civarındadır.

renkli ahşap zigon sehpa modeli

Aynı zamanda tabure olarak da kullanacağınız fonksiyonel bir model ile devam edelim, hareketli bacaklarıyla sağlıklı oturacağınız model yine üst üste geçirmeli. Bahçe veya balkonlarda tabure niyetine kullanacağınız kullanışlı model ile tek mobilya ile birden fazla amaca hizmet edeceği gibi yerden de çok çok tasarruf etmenize yardımcı olacak. Görüşmek üzere hoşça kalın…

renkli yuvarlak zigon sehpa modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir