Anasayfa / Moda / Alışveriş Rehberi / Yeni Sezon Tokyo Modelleri

Yeni Sezon Tokyo Modelleri

Yaz’ın olmazsa olmazlarındandır tokyo sandallar, parmak arası terlik olarak da bilinen ve parmakları zedelediğini düşünenlere hitaben diyorum ki! Evet ilk gün biraz sıkıntılı geçse de sonrasında bir sorun yaşamıyorsunuz. Özellikle genç kızların ilgi gösterdiği bu modeller çok da rahat.

Plajlarda görmeye alışık olduğumuz tokyolar bir kaç sezonda o kadar evrim geçirdi ki, artık her ortam da kullanacağınız kadar yenilendiler. En çok talep gören modeller ise abartılı, aksesuarlı modeller. Eh haksız da sayılmazlar, ışıltılı havalı tokyolardan bu yaz mutlaka edinmelisiniz.

Tam bir kız rengi olan pembenin en soft halinden tasarlanmış mükemmel bir tokyo modeli, beyaz inciler ile dekore edilen modelin üzerinde sevimli bir fiyonk detayı bulunuyor. Bilekten bağlamalı sandalın tabanı da oldukça rahat, ister günlük hayatta, isterseniz de denizde veya plajda kullanın. Herkesin gözü ayaklarınızda olacaktır.

pembe inci detaylı tokyo modeli

İşte size birbirinden şık aksesuarlı tokyo modelleri, beyaz ile dorenin uyumunu burada da görmek mümkün. Daha uzun ömürlü kullanmak için metallerin üzerine şeffaf oje, yani parlatıcı sürerseniz kararmasının da önüne geçmiş olursunuz. Modellerin bilekli oluşu hem kullanımda rahatlık sunuyor, hem de terlik havası taşımıyor. Sandal kategorisine giren bu modeller rahatlığını düşünülerek dizayn edilmiş.

farklı tokyo modelleri

 

farklı tokyo modelleri

Son model ise yine siyah bir tasarım, rugan bantlı tokyonun üzerinde yine siyah kumaştan tasarlanmış sevimli ve büyük bir fiyonk detayı bulunuyor. Yaz için sizleri bekleyen bu modelleri denemediyseniz artık onlara bir şans vermenizin zamanı geldi de geçiyor bile. Temizliği kolay tokyoları almak için vakit kaybetmeyin, zira vitrinlerde çoktan yerlerini aldılar bile.

siyah fiyonklu tokyo modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir