Anasayfa / Moda / Aksesuar / Zarif ve Görkemli Yüzükler

Zarif ve Görkemli Yüzükler

Kadınların tutkusudur takı ve aksesuar, ve hiç sevmeyenine de rastlamadım. Bu gün diğerlerinden farklı olarak çiçekli ve hayli büyük yüzük modellerinden bahsedeceğim sizlere. Son yıllarda sarı altın kullanımı azalırken, beyaz altın ise hiç olmadığı kadar yükselişe geçti.

Ancak tasarımcılar altına farklı bir boyut katarak, sarı ve beyaz altını harmanlayıp sıra dışı modellere imza atıyorlar. Yoğun bir el işçiliği ile dizayn edilen modeller parmakta çok zarif duruyor. Özellikle ince uzun parmaklı bayanların gönül rahatlığı ile kullanacağı yüzüklerden biraz daha detay verelim.

Beş yapraklı modelin çiçekleri sarı ve beyaz altından dizayn edilmiş. Üzeri ise minik pırlantalarla bezeli model de ağırlıklı olarak beyaz altın kullanılmış, ışıltılı yüzüğün sarı altın olan kısımları mat olarak düşünülmüş. Parmakta hayli görkemli duracağını düşündüğüm model alışılmışın dışında farklı bir tasarım olmuş.

çiçek figürlü görkemli yüzük modeli

Tamamen sarı altından dizayn edilen model çiçek figürlü, şeritlerin bir araya gelmesi ile oluşturulan ve beyaz pırlantalarla tamamlanan modelin orta taşı sarı renk işlenmemiş inciden oluşuyor. Pırlanta ile incinin harmanlanması sonucu böyle harika bir model ortaya çıkmış. Orta parmağa da hayli yakışacak olan model bence çok hoş.

inci detaylı görkemli yüzük modeli

Papatyayı andıran çiçek figürleri ile tam yazlık olan modelin üzerinde pırlantaların yanı sıra safir detayları da bulunuyor. Orta taşı olarak işlenmiş inci detayı kullanılan modelin maliyeti malumunuz, ama bizde çareler tükenmez. Beğendiğiniz modelin bir çıktısını alıp yakınınızdaki kuyumcuya götürürseniz çok daha düşün bir maliyete benzerini yapabilir. Sarı ve beyaz altının birleşmesi sonucu ortaya çıkan güzelliklerden birkaç örnek sunduk, dilerim işinize yarar görüşmek üzere hoşça kalın…

papatya figürlü görkemli yüzük modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

İşyerinde Nasıl Giyinmelisiniz?

Düzgün giyinmek bir zorunluluktur. Görünüşünüzle ilgili olan ki bu, nasıl giyindiğinizi, kendinizi ve de kıyafetinizi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir