Anasayfa / Dekorasyon / Çekmeceli Mini Ayakkabılıklar

Çekmeceli Mini Ayakkabılıklar

Evi dar olanlar için dizayn edilmiş mini ayakkabılıklar ile yer kaplamadan ayakkabılarınızı temiz bir biçimde muhafaza etmeniz mümkün. Çekirdek aileler için düşünülmüş modeller son derece pratik, ister evin girişine isterseniz dışına koyun engellemeyecek kadar minimal olan ayakkabılığın dekoratif görüntüsü ile de rahat edeceksiniz.

Genellikle üçlü raflardan oluşan minimal modellerin içine ayakkabılarınızı yine üst üste koyacağınız kadar da genişler. Yaklaşık 18 çift ayakkabıyı sığdıracağınız  mobilyaların da pek çok rengini bulmanız mümkün, portmantodan farklı olarak daha yeni ve trend bir model olan ayakkabılıklardan ev nüfusunuza ve ayakkabı sayınıza göre iki taneyi birleştirerek de kullanabilirsiniz. Buna rağmen yine yer kaplamayan ayakkabılıklar gayet şık bir görüntüye sahip.

Her renk mobilyaya uyum gösterecek beyaz ayakkabılık modeli ile koridorunuzun havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Üzerine de dekoratif ev süsleri koyavağınız ayakkabılık mat ahşaptan dizayn edilmiş, ayakkabılarınızı poşetleyip koyarsanız daha temiz kalacak ve temizliği de bir o kadar kolay olacaktır.

beyaz mini raf ayakkabılık modeli

Klasik bir renge sahip olan ayakkabılığı istisnasız evin her köşesinde kullanmanız mümkün. Kapaklı olan mobilyanın şık dizaynı ile salonunuza dahi koyacağınız kadar estetik olan modeli yalnızca ev terlikleri koyarak da kullanın. Tercih sizin ihtiyacınıza yönelik her işe yarayacak ayakkabılık hayatınızı kolaylaştıracak türden.

kahve rengi çekmeceli ayakkabılık modeli

Diğer modellere oranla daha şık bir görüntüye sahip olan model daha geniş aileler için dizayn edilmiş. Dört çekmeceli modelin boyu daha yüksek ve daha geniş bir iç yapıya sahip, genişliği yaklaşık 30 cm olan ve evinizde sizi engellemeyecek ölçülere sahip ergonomik modellerin fiyatları da son derece makul.

kahve rengi mini ayakkabılık modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir