Anasayfa / Moda / Aksesuar / Elegance Gece Çantaları

Elegance Gece Çantaları

Günlerdir abiye ve gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyoruz, bu kez ise bu kostümlerin vazgeçilmez parçası olan gece çantalarını sizlere tanıtmaya çalışıcaz. Her renk ve model elbiseye uygun gece çantası bulabilirsiniz, ancak sıradaki modelleri ayrıca beğeneceğinizden hiç şüphem yok.

Şu sıra çok kullanılan taş detaylarından esinlenerek hazırladığımız görseller daha ziyade sade elbise tercihi yapanlar için ideal. Çünkü yeterince abartısı olan gece çantalarını abartı bir elbise ile kullanmak demek, o gecenin rüküşü olmak anlamına geliyor.

 Michael Kors tarzı gece çantası küçük boy olarak düşünülmüş. Üzeri sabırla işlenen ve tamamen el işçiliği ile yapılan modeli neredeyse her renkle kullanmanız mümkün. Bu gece çantalarının içine ne konur? Hala keşfedememiş olsam da elde çok şık durduğu kesin, Sade inci aksesuarlarla tamamlayacağınız modeli pek çok kıyafetinizle de kombinlemeniz mümkün.

inci detaylı gece çantası

Mavi gece çantasının üzerinde yine el ile işlenmiş ışıltılı kristal taşlar bulunuyor, rengi itibariyle maviden laciye kadar, hatta pembe tonları ile de çok yakışacağını düşündüğüm modelin klips bölümü ise küre biçiminde dizayn edilmiş. Birbirinden farklı taşlar ve boncuklar kullanılan çanta ile geceleri aydınlatabilirsiniz. Yine sade bir kostüm ve ayakkabı ile kullanacağınız model ışıl ışıl.

mavi taşlı gece çantası

Dönemin Hürrem yeşili denilen ve aslında zümrüt yeşili olan büyük taşlardan dizayn edilmiş modelin zemini siyah renk. Dolayısıyla siyah bir elbise ile kombinleyeceğiniz ve kıyafetinize renk katacak olan gece çantasını dilerseniz yine yeşil tonlarında bir elbise ile kullanabilirsiniz. Aslında elbise çanta kombininden ziyade önemli olan çanta ve ayakkabı kombinidir. Bu doğrultuda genel bir ahengi yakalarsanız gecenin en şık bayanı siz olabilirsiniz, bunun için de doğru renk seçimi ile birlikte vücut tipinize yakışan elbiseyi de seçmeniz ayrıca önem kazanıyor.

yeşil taşlı gece çantası

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir