Anasayfa / Magazin / Eşref Kolçak’ın, Oğlu Devran Çağları Evlatlıktan Reddettiği Ortaya Çıktı

Eşref Kolçak’ın, Oğlu Devran Çağları Evlatlıktan Reddettiği Ortaya Çıktı

Eşref Kolçak’ın Harun Kolçak dışında 2’nci oğlunu reddettiği ortaya çıktı 1990’lı yılların popüler şarkıcısı Harun Kolçak geçtiğimiz günlerde bağırsaklarından enfeksiyon kaptığından dolayı hastaneye kaldırılmıştı. Durumunun ağır olduğu öğrenilen Kolçak’ın aynı zamanda Devran Çağlar adında bir kardeşi daha var. Ama baba Eşref Kolçak oğlunu cinsel tercihi yüzünden yıllar önce evlatlıktan reddetmiş.

devran çağlar eşref kolçak baba oğul

Türk sinemasının günümüzde yaşayan efsanesi Eşref Kolçak’ın oğlu Harun Kolçak geçtiğimiz günlerde acil bir şekilde Maslak Acıbadem hastanesinde yoğun bakıma alınmıştı. Durumunun hala ağır olduğu söylenen Kolçak’ın yıllar önce baba tarafından reddedilen bir kardeşi daha var. Ama usta isim Eşref Kolçak’ın diğer oğlu Devran Çağlar’ı yıllar önce cinsel tercihi sebebiyle reddettiği iddia ediliyor. Bahsi geçen Çağlar da aslında ailesi gibi ünlü birisi. O da 90’lı yıllarda abisi Harun Kolçak gibi çıkış yapan sanatçılar arasında…
devran çağlar
Devran ise konuyla ilgili yıllar önce şu açıklamayı yapmıştı:
“Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde ‘Ulan benim gibi bir adamın oğlu .bne olur mu, Bu bana yakışır mı?’ diyerek baskı yapıyordu. Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim.
devran çağların son hali
Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı. 20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum.”

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Pelin Öztekin Zayıflamaya Devam Ediyor

Pelin Öztekin bundan iki sene  önce tüp mide ameliyatı olmuş ve sonrasında  ciddi şekilde kilo verdi. Mide küçültme ameliyatıyla toplamda 70 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir