Anasayfa / Magazin / İzzet Yıldızhan’ın Evi Yandı

İzzet Yıldızhan’ın Evi Yandı

Türkücü İzzet Yıldızhan’ın Bahçeşehir’deki evinde yangın çıktı, ailesi ölümden döndü. Gece çıktığı öğrenilen yangının elektirik kontağından çıktığı belirlenirken yangın sonrası ev kullanılamaz hale geldi.

İzzet Yıldızhan’ın ailesinin geçtiğimiz hafta evinde yangın çıktığı ve ölümden döndükleri ortaya çıktı. Elektirik kontağından çıkan yangını büyük oğlu farkedip ilk müdahaleyi yaparken, diğer aile üyeleri de o sırada evdeydi.

Bu sırada Umre’de olan İzzet Yıldızhan haberi alır almaz büyük panik yaşadı. Umre dönüşü açıklama yapan Yıldızhan: “Geçtigimiz günlerde Bahçeşehir’deki evimde yangın sonucunda çıkan haberlerde yanlış olan noktalara açıklık getirmek amacıyla yaptığım açıklamadır. Kamoyuna duyurulur.

izzet yıldızhan,

Umre ziyaretim sırasında evimde çıkan yangın sebebiyle bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlerde Umre ziyaretimi yarıda kesip geldiğim yayınlanmıştır. Hiçbir şey oradaki maneviyattan önemli olmadığını ve görevimi yerine getirdikten sonra dönüş yaptığım doğrudur. Aksini idda eden haberler yanlıştır itibar etmeyiniz.Yetkililerin incelesi sonrasında tuttukları raporlarda elektrik kontağından çıktığı açıklıkla beyan etmişlerdir. Aksini idda eden haberlere itibar etmeyiniz” dedi.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Pelin Öztekin Zayıflamaya Devam Ediyor

Pelin Öztekin bundan iki sene  önce tüp mide ameliyatı olmuş ve sonrasında  ciddi şekilde kilo verdi. Mide küçültme ameliyatıyla toplamda 70 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir