Anasayfa / Dekorasyon / Banyo İçin Yeni Küvet Modelleri

Banyo İçin Yeni Küvet Modelleri

Gömme küvetlerin modası, duşa kabinlerin çıkması ile sona erdi. Ancak geniş banyoya sahip olanlar için alternatif olarak ayaklı küvetler piyasaya sürüldü, banyonuzu kırıp dökmeden ayrıca estetik bir görünüm katacak olan modeller gerçekten çok güzel. Yeri olan ailelere şiddetle tavsiye ederim.

Klasik tarzdan çok uzak yeni ve güncel modellerde siyahtan tutun da üzeri figürlü pek çok model bulunuyor. Dört ayaklı olan modeller küvet severler için özenle dizayn edilmiş. En güzel tarafı ise sabitlemek zorunda olmayışınızdır, taşınabilir özelliği ile temizlik işkence olmaktan çıkacak. Ayrıca küçük çocuklu aileler için de rahatlık sunan küvetlerin en güzel halini yakından görelim.

Sade beyaz küvet asimetrik çizgilerden oluşuyor, üzeri mozaik kaplama ve gelincik figürleri bulunan küvet banyolarınızı renklendirecek türden. Kır havası taşıyan ve gümüş renkli ayaklara sahip olan küvet modeli ilgi çekici.

gelincik figürlü küvet modeli

Son derece ergonomik olan küvet modellerinin en güzel yanı sırt bölümünün daha yüksek dizayn edilmesidir. Oyuntulu metal ayakların üzerine oturtulan ve diğerlerinden farklı olarak, zemine sabitlenen model siyah ile beyazın muhteşem uyumunu temsil ediyor. Yanı başındaki havluluk çok akıllıca tasarlanmış, ayak paspası ile tamamlanan dekor çok başarılı.

metal oymalı küvet modeli

Radikal bir küvet modeli ile devam edelim, Siyah simetrik küvet son derece sade olarak tasarlanmış, siyah ve beyaz banyolar için özel olarak hazırlanan model biraz da nostaljik. Duş başlıklarıyla 80’lerden fırlamış gibi duran modelin ayakları ve aksesuarları dore renk ile tamamlanmış. Bir türlü gider borularını göremediğim eşsiz modeller geniş banyolu evler için mutlaka olması gerekir diye düşünüyorum. Kullanılmasa bile dekoratif olarak çok şık duracaktır.

siyah ayaklı küvet modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir