Anasayfa / Güzellik / Ters Saç Örgüsü Yapımı Videolu Anlatım

Ters Saç Örgüsü Yapımı Videolu Anlatım

Merhaba bayanlar bu senenin en büyük akımı kuşkusuz sıra dışı saç tasarımlarıdır, maalesef ki anlatmakla veya görsellerle anlatmak çok sağlıklı ve faydalı olmuyor. Dolayısı ile videolu anlatımı kesin çözüm olarak gördüm ve bu tarz işe yarar bir sayfa hazırlamak istedim.

Beceri ve yetenek isteyen işlerde aradığım tek kriter kesinlikle basit, ve yaratıcı bir fikir olmasıdır. Böylelikle üstün bir kişiliğe sahip olmadan kolayca uygulayacağınız basit örgülerden oluşan  farklı saç modellerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ters örgü tekniği ile yapılan model son derece basit, aklınızda sorular olabilir ancak videoyu izledikten sonra benimle hem fikir olacağınızdan eminim. Böyle bir sayfa hazırlama gereği duymamda emeği geçen ve ilk kez gittiğim beceriksiz kuaförün etkisi büyük.

Muhakkak ki mucizeler yaratmasını beklemiyoruz ancak, bu kadar kolay yöntemlerle hala bir saç dahi örmesini beceremiyorsan bence meslek değiştirmenin zamanı gelmiştir. Tırnağın varsa başını kaşıyacaksın, mantığından yola çıkarak hem öğreneceğimiz, hem de uygulayacağımız farklı modellerin video halini gururla sunuyorum. İyi seyirler.

 

 

Daha basit bir teknikle yapılan bu video ise özellikle kız çocukları ve genç kızlar için ideal bir tasarım olacaktır. Tek ihtiyacınız olan bir tarak ve ince bir saç lastiği, vakit kaybetmeden evde uygulamalara başlayalım.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Pratik Güzellik Bilgileri**

Bayanlar bu habrrimiz  tam size göre ..Hızlı yağlanan saçlara, uzun sürede kuruyan ojelere, kurumuş ciltlere her …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir